אודות המשרד

האסטרטגיה

ליווי אישי וצמוד לכל סוגי העסק תוך ערנות ודגש לפרטים וחידושים בתחום ניהול כספים והנה"ח כללית.

המטרה

מטרת המשרד היא להעניק ללקוחותיו שקט נפשי וביטחון תוך מתון שירות אמין וניהול עסק תקין.

החזון

חזון המשרד הוא להיות חלק משגשוג העסקים, גדולים כקטנים, בזכות ניהול כספים והנהלת חשבונות תקינים.
slider image

מייסדי המשרד רואי חשבוןרחמים זהר רו"ח - שותף רחמים זהר, כלכלן ורואה חשבון מוסמך שסיים את חוק לימודיו באוניברסיטת חיפה. הנו בעל ניסיון של כ-20 שנה בנושאי הבאים: ביקורת, חשבות וחברות הייטק (כולל הגשת דוחות כספיים חודשיים לחברות אם בארה"ב), ניהול תזרים מזומנים, בניית תקציב ובקרה תקציבית, חשבות שכר (כולל מיסוי אופציות לעובדים ו- ESPP), ליווי חברות בפני מרכז השקעות ומדען ראשי, שירותי הנהלת חשבונות לאמצעים וחברות (כולל בשפה האנגלית), תכנון מס וייצוג בפני רשויות המס.

גבאי אבי רו"ח - שותף גבאי אבי, כלכלן ורואה חשבון מוסמך שסיים את חוק לימודיו באוניברסיטת חיפה, הנו בעל ניסיון של כ-18 שנים בנושאים הבאים: ביקורת, חשבות וחברות הייטק (כולל הגשת דוחות כספיים חודשיים לחברות אם בארה"ב), ניהול תזרים מזומנים, בניית תקציב ובקרה תקציבית, חשבות שכר (למפעלים גדולים וקטנים כולל חברות הייטק), הכנת דוחות למס לעצמאים וחברות ושירותי הנהלת חשבונות (כולל בשפה האנגלית).


לצפייה בתעודות:


אבי גבאי - כלכלה במסלול חשבונאות | מועצת רואי חשבון - משרד המשפטים

זהר רחמים - כלכלה במסלול חשבונאות | מועצת רואי חשבון - משרד המשפטים


צוות המשרד

צוות מקצועי לשירותך

שלומית גזולי

שלומית גזולי

מנהלת חשבונות

גבאי אבי, רו"ח

גבאי אבי, רו"ח

מייסד ומנהל

רחמים זהר, רו"ח

רחמים זהר, רו"ח

מייסד ומנהל

תהליכי עבודה

בשלב הראשון אנו יוצרים פגישת היכרות למטרת ייעוץ כללי לליווי העסק, החברה או התאגיד.

השלב בו אנו מקבלים את כלל החומרים לניהול השוטף של הנהלת חשבונות, יצירת הדוחות התקופתיים ועוד.

המשרד מנהל את כלל הנה"ח של העסק, החברה, התאגיד, מפיק דוחות כספיים, פועל מול רשויות המס ועוד.

שירותי דגל של המשרד

image
תמיד חלמתם להקים עסק? לפתח מוצר, חברה או ארגון? להפסיק להיות שכיר, להתחיל להיות עצמאי ולבטא את ניסיונך ואת המיומנות שלך? עליך לזכור כי בהקמת עסק ובניהולו יש רבדים רבים נוספים מעבר לפיתוח המוצר..

קרא עוד >>

imageדוחות כספיים מתארים את מצבו הפיננסי של גוף חשבונאי כלשהו, והם מופקים בסוף כל שנת כספים, חצי שנה או רבעון לצורך דיווח, מעקב ובקרה אחר פעילויות עסק או חברה..

קרא עוד >>

image
הנהלת חשבונות אינה דבר להקל בו ראש – היא הולכת ותופסת נפח משמעותי יותר בעסקים קטנים וגדולים שרוצים לצמוח ועדיין להצליח לספק מוצר איכותי בזמן קצר ללקוחותיהם..

קרא עוד >>

image
חשבות השכר הינה חיונית לפעילותו התקינה של עסק. חשבי השכר הם המעבדים של תלושי השכר המועברים לעובדים בסוף החודש, בהם מגולמים מס ההכנסה, מס הבריאות, קרן ההשתלמות..

קרא עוד >>

ערכי החברה

  • יושר 100%

  • אמינות 100%

  • מקצועיות 100%

  • שירות 100%

15.03.16

תודה רבה על השירות המסור והמקצועי. עד כה חשבתי שטיפול בניהול העסק היה לצורך תשלום מע"מ והגשת דוחות לרשויות. הליווי שהמשרד מספק לי הוא הרבה מעבר לכך! למדתי לנהל תזרים מזומנים דבר שחוסר לי הרבה מאוד כסף! תודה רבה

קרול שרעבי, מרקום פור יו

לכל מאן דבעי, ברצוני להמליץ על רוא״ח זהר רחמים ( Accountant Public Certified (מפירמת CPA R.G במסגרת עבודתו כרוא״ח של חברתנו מזה כארבע שנים, זהר אחראי לניהול הפיננסי ולניצול משאבי הארגון החומריים והאישיים על מנת למקסם את יכולות ובצועי הארגון החל מרמת המנהלים ועד אחרון העובדים. במשך היכרותי עם זהר זיהיתי אותו כאדם אמין ובעל איכויות ויכולות ניהוליות מקצועיות אשר באות באופן יומיומי לידי ביטוי בעבודתו איתנו להשגת מטרות הארגון. אני ממליץ בכל ליבי ולכל עסק להעסיק את זהר כמי שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות שינהל את ענייניה הפיננסים של החברה. ואני סמוך ובטוח שכל מי שיעשה זאת יהנה מרוא״ח שלא רק מייעץ אלא עובד יחד איתך לצורך השגת מטרותיך.

רועי הוכברג
רועי הוכברג מנכ״ל משותף - ביזפון פתרונות שיווק טלפוניים בע״מ
שי לביא
12.03.15

כל הקרדיט לצוות מנוסה ומקצועי לזוהר, אבי ושלומית היקרים. איתכם לאורך כל הדרך. עלו והצליחו!

שי לביא, עצמאי
עופר פרץ
12.03.15

הזדמנות להגיד תודה מכל הלב לצוות מנצח, על השירות האדיב, המקצועיות חסרת הפשרות, תמיד בחיוך וסובלנות, לא רק דיווחים וכתיבת דוחות, אלא יעוץ פיננסי צמוד ותמיד זמין. לא היתי מצליח בלעדכם.

עופר פרץ, משרד עו"ד